راهنمای خرید از سایت مویرگ

حداقل حد نصاب سفارش کالا 10 کارتن در مجموع سفارش می باشد.هیچ گونه ثبت سفارشی در سایت انجام  نمی گیرد و صرفا برای معرفی محصولات همراه با جزییات بیشتر می باشد جهت سفارش کافیست با شماره 02144100107 تماس بگیرید.

در شهر های تهران و کرج معمولا یک روز کاری زمان می برد ولی در سایر شهرستان ها ارسال بار از طریق باربری بوده و برحسب فاصله معمولا بین 1 تا 4 روز کاری زمان لازم است

 

به دلیل نوسانات قیمت ها و تنوع بالای محصولات قیمت ها در سایت قرار نمی گیرد، و تنها از طریق تماس تلفنی با شماره 02144100107 اعلام می شود و قیمت به روز کالاهای پرفروش نیز در کانال تلگرام MoiragCO@ وجود دارد و با عضویت در کانال از آخرین قیمت ها مطلع شوید.

برای حفظ اطلاعات بانکی مشتریانمان از سارقین اینترنتی هیچ گونه پرداختی در سایت صورت نمی گیرد و هزینه سفارش قبل از تحویل از طریق واریز به حساب یا کارت به کارت انجام می گیرد.

هزینه ارسال برای شهرستان ها شامل دو بخش درون شهری (از انبار تا باربری) و برون شهری (از باربری تهران تا باربری شهرستان مورد نظر) می باشد که مشتری هنگام خرید فقط هزینه کالا های خریداری شده را پرداخت می کند و هزینه ارسال درون شهری به عنوان پس کرایه به هزینه باربری بین شهری اضافه شده و هنگام تحویل کالا در شهرستان اخذ خواهد شد.

هزینه های ارسال شهر های مختلف از طریق باربری های سطح شهر متفاوقت می باشد و می توانید قبل از ارسال از طریق تماس با یکی از باربری ها از حدود هزینه آگاهی پیدا کنید.